Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Ponuka/ dopyt

Plánujete Predaj, alebo Prenájom nehnuteľnosti?

Uvažujete o predaji, alebo prenájme vašej nehnuteľnosti a váhate, či si na to trúfnete sami alebo to necháte na nás a my Vás bezpečne prevedieme celým procesom obchodu.  Zo skúseností vieme, že už prvá prezentácia vo svete realít vie ovplyvniť jej následný predaj, či prenájom. Rozhodnutie je samozrejme na vás.

V prípade, ak sa obrátite s Vašou požiadavkou na nás, zabezpečíme Vám  najvýhodnejší predaj a kúpu vašej nehnuteľnosti kvalitnou propagáciou Vašej nehnuteľnosti na najväčších realitných portáloch a zároveň ju ponúkneme klientom z našej databázy dopytov.

Popíšte nám parametre predávanej nehnuteľnosti, uveďte Váš telefonický alebo emailový a počkajte na spätnú reakciu našich maklérov.