Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Spoločnosť Komplex reality je moderná realitná kancelária, ktorá na základe dlhoročných skúseností v oblasti realitného trhu a finančného poradenstva poskytuje klientom komplexný a ucelený rad realitných služieb.

Hlavným predmetom našej realitnej kancelárie je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností. Pre našich klientov zabezpečujeme kompletný právny servis od vypracovania rôznych druhov zmlúv, znaleckých posudkov, geometrických plánov až po podanie návrhu na vklad vlastníckeho práva na príslušnom katastri nehnuteľností ako aj poradenstvo pri vybavovaní hypotekárnych a spotrebných úverov...

Ponúkame komplexné riešenia pre klientov od prvého telefonátu či obhliadky, až po finále ukončenia predaja a odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi.

Našou prioritou je zabezpečenie bezproblémového priebehu obchodných transakcií k spokojnosti všetkých zúčastnených strán.